Karaman Kök Hücre Aile Projesi Kazımkara Bekir İlçesinde egitim verilidi
Seminerde, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Duran Ali Yıldırım, Sosyolog Meral Çelebi ve NLP Uzmanı Zeliha Akcan, aile hakkında eğitim verdi
Eğitimde, ailenin sağlıklı oluşturulması ve sağlıklı devam etmesine yönelik danışmanlık faaliyetleri sağlandı. Eğitim sonrası Yıldırım, Çelebi ve Akcan, Kazımkarabekir İlçe Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı’yı ziyaret etti.